TC-6615K-12.5-260
Extended
Manufacturer
FG
MFR.Part #
TC-6615K-12.5-260
JLCPCB Part #
C7528787
Package
插件,6.1x6mm
Description
12V 2.6N 50,000 cycles 50mA 6.1mm 6mm Black PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件,6.1x6mm Tactile Switches ROHS