LCM4520-301
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
LCM4520-301
JLCPCB Part #
C28314492
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
10MΩ 125V 2 300Ω@100MHz 3A 45mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS