LCM4520-122
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
LCM4520-122
JLCPCB Part #
C28314496
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
1.2kΩ@100MHz 10MΩ 125V 2 2A 70mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS