LCM1211-272
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
LCM1211-272
JLCPCB Part #
C7501657
Package
SMD-4P,12.5x10.8mm
Description
1.5A 10MΩ 125V 2 2.7kΩ@100MHz 50mΩ SMD-4P,12.5x10.8mm Common Mode Filters ROHS