FC-SLF6030-330
MFR.Part #
FC-SLF6030-330
JLCPCB Part #
C22388351
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
1:1 33uH 3mm 6mm 6mm SMD-4P,6x6mm Pulse Transformers ROHS