FC-SE2918-470M
MFR.Part #
FC-SE2918-470M
JLCPCB Part #
C2962791
Package
SMD
Description
2.6mΩ 30A 47uH 8.5A Flat-wire wound inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS