FC-SE2918-330M
MFR.Part #
FC-SE2918-330M
JLCPCB Part #
C2962790
Package
SMD
Description
2.6mΩ 30A 33uH 9.6A Flat-wire wound inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS