FC-LSFW3216-900-2P-R
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-LSFW3216-900-2P-R
JLCPCB Part #
C41416883
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
10MΩ 125V 2 300mΩ 370mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS