FC-HCM1075-R15-56A-L
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-HCM1075-R15-56A-L
JLCPCB Part #
C28314480
Package
SMD,10.2x8mm
Description
0.29mΩ 155nH 56A 76A ±20% SMD,10.2x8mm Power Inductors ROHS