FC-DLFH2520H-102Y-LF
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-DLFH2520H-102Y-LF
JLCPCB Part #
C19725254
Package
DIP-4
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 18A 1mH 2 6.5mΩ DIP-4 Common Mode Filters ROHS