FCH5030-220M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH5030-220M
JLCPCB Part #
C20415531
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1.5A 22uH 298mΩ 2A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS