FCH1365-150M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH1365-150M
JLCPCB Part #
C20415554
Package
SMD,13.7x12.8mm
Description
10A 12A 15uH 22mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.8mm Power Inductors ROHS