FCH1365-101M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH1365-101M
JLCPCB Part #
C20415559
Package
SMD,13.7x12.8mm
Description
100uH 105mΩ 4.5A 4A Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.8mm Power Inductors ROHS