FC20330110
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC20330110
JLCPCB Part #
C22388350
Package
Plugin-4P,25x15mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 160mΩ 2 2.5A 265V 265V 3.3mH@10kHz 插件-4P,25x15mm Common Mode Filters ROHS