TR1206B240KP0550Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206B240KP0550Z
JLCPCB Part #
C153324
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS