TR1206B102KP0550
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206B102KP0550
JLCPCB Part #
C153322
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS