TR0805D2M40P0525Z
MFR.Part #
TR0805D2M40P0525Z
JLCPCB Part #
C149986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4MΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS