TR0805D22K1P0510
MFR.Part #
TR0805D22K1P0510
JLCPCB Part #
C153391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS