TR0603D130KP0510Z
MFR.Part #
TR0603D130KP0510Z
JLCPCB Part #
C153381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS