TR0603B200KP0525Z
MFR.Part #
TR0603B200KP0525Z
JLCPCB Part #
C332260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS