TR0603B10K0P0525Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0603B10K0P0525Z
JLCPCB Part #
C188363
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS