TR0402D2K7Q1050
MFR.Part #
TR0402D2K7Q1050
JLCPCB Part #
C149907
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS