TR0402B150KQ1050Z
MFR.Part #
TR0402B150KQ1050Z
JLCPCB Part #
C429049
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS