TGL251220FR300E04Z
MFR.Part #
TGL251220FR300E04Z
JLCPCB Part #
C881333
Description
-55℃~+170℃ 2W 300mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS