QR0402J10K0Q10Z
MFR.Part #
QR0402J10K0Q10Z
JLCPCB Part #
C176114
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS