CRW1218J5K60E04Z
MFR.Part #
CRW1218J5K60E04Z
JLCPCB Part #
C175609
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS