CRW1218J560RE04Z
MFR.Part #
CRW1218J560RE04Z
JLCPCB Part #
C175604
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS