CRH2512J680KE04Z
MFR.Part #
CRH2512J680KE04Z
JLCPCB Part #
C175492
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS