CRH2512J1R00E04Z
MFR.Part #
CRH2512J1R00E04Z
JLCPCB Part #
C175405
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS