CRH2512FR300E04Z
MFR.Part #
CRH2512FR300E04Z
JLCPCB Part #
C149850
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS