CRH2512F1R20E04S
MFR.Part #
CRH2512F1R20E04S
JLCPCB Part #
C2897628
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS