CRH1210J47R0P05Z
MFR.Part #
CRH1210J47R0P05Z
JLCPCB Part #
C174599
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 660mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS