CR2512J910KE04
MFR.Part #
CR2512J910KE04
JLCPCB Part #
C429560
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS