CR2512F33R2E04
MFR.Part #
CR2512F33R2E04
JLCPCB Part #
C429614
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS