CR2010J300KE04Z
MFR.Part #
CR2010J300KE04Z
JLCPCB Part #
C175192
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS