CR2010J1R60E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J1R60E04S
JLCPCB Part #
C149847
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS