CR2010J1R40E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J1R40E04S
JLCPCB Part #
C146879
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS