CR1812JR068E04R
MFR.Part #
CR1812JR068E04R
JLCPCB Part #
C175948
Description
-55℃~+155℃ 68mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS