CR1812J36K0E04Z
MFR.Part #
CR1812J36K0E04Z
JLCPCB Part #
C245662
Description
-55℃~+155℃ 200V 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS