CR1812F30K0E04Z
MFR.Part #
CR1812F30K0E04Z
JLCPCB Part #
C174761
Description
-55℃~+155℃ 200V 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS