CR1812F110KE04Z
MFR.Part #
CR1812F110KE04Z
JLCPCB Part #
C174773
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS