CR1210J51K0P05Z
MFR.Part #
CR1210J51K0P05Z
JLCPCB Part #
C174650
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS