CR0805FR120P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805FR120P05Z
JLCPCB Part #
C175702
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS