CR0805F562RP05Z
MFR.Part #
CR0805F562RP05Z
JLCPCB Part #
C245351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS