CR0805F4R30P05Z
MFR.Part #
CR0805F4R30P05Z
JLCPCB Part #
C245342
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS