CR0805F4K70P05Z
MFR.Part #
CR0805F4K70P05Z
JLCPCB Part #
C245341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS