CR0805F3K90P05Z
MFR.Part #
CR0805F3K90P05Z
JLCPCB Part #
C881382
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS