CR0805F39K0P05Z
MFR.Part #
CR0805F39K0P05Z
JLCPCB Part #
C881288
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS