CR0805F1K37P05Z
MFR.Part #
CR0805F1K37P05Z
JLCPCB Part #
C245260
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS