CR0603J510KP05Z
MFR.Part #
CR0603J510KP05Z
JLCPCB Part #
C245207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS